BN
Soru Sahibi
18 Mart 2010 23:57

Merhaba... Benim 23 yaşında oğlumun el parmak uclarında zaman zaman uyuşma

Merhaba... Benim 23 yaşında oğlumun el parmak uclarında zaman zaman uyuşma oluyor. ( Oğlum bilgisayara düşgün) Oğlumun şimdiye kadar önemli bir rahatsızlığı olmadı.Eğer gerekirse hangi branş doktora baş vurmam gerekir.Bu uyuşma neden olabilir. Teşekkürederim Saygılarımla.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Barış Durduran
Aile Hekimliği

nazan hanım.el ve ayak parmaklarındki uyuşma vitamin eksikliğindn veya sinir sıkışmasından olabilir.öncelikle oğlunuza tam kan sayımı yaptırıp vit b12 seviyesine baktırın.eğer normalse büyük ihtimal aşırı aktiniteye bağlı geçici bir durum söz konusudur.bunlara rağmen bir değişiklik olmaz ise bir nöroloji uzmanı arkadaşa başvurabılırsınız.ıyı günler

19 Mart 2010 11:15