TB
Soru Sahibi
6 Aralık 2010 19:34

merhaba ben 17 yaşındayım bugun üst 2. büyükazı dişerimden biri çekildi ama

merhaba ben 17 yaşındayım bugun üst 2. büyükazı dişerimden biri çekildi ama baya bir boşluk olustu ve ben huzursuz oldum bu bosluk zamanla kapanırmı yenı diş cıkarmı yoksa protezmi gerekli yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Ahmet Cezlan
Diş Hekimi

önce geçmiş olsun. iyileştikten sonra maddi gücünüz el veriyorsa diğer dişlere dokunmadan implant ile boşluk kapatılabilir. YENİ HEKİMLİK budur. diğer dişleriniz yontulup köprü protezi yaptırma devri geri de kalmalı.....segilerimle dt. ahmet CEZLAN

6 Aralık 2010 20:07