HG
Soru Sahibi
8 Haziran 2011 17:24

Merhaba , Babam 70 yaşında, emekli ve yıllardır bel fıtığı yüzünden günlük

Merhaba , Babam 70 yaşında, emekli ve yıllardır bel fıtığı yüzünden günlük hayat kalitesi azalmış durumda. Mevcut fıtık ayağını da bir şekilde etkileyip yürümesini engelliyor. Ameliyat olmak istemiyor . Geçenlerde televizyonda kuru iğne tedavisinden ve tedavinin başarılarından bahsedilmiş. Biraz araştırdım birkaç doktor ismi var ama hepsi özel kliniklerde çalışıyor. Emekli babamın tedavi olabileceği, bu tedaviyi uygulayan İstanbul ve çevresinde bir hastane varmıdır? Teşekkürler,

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Fikret  Yener
Uzm. Dr. Fikret Yener
Aile Hekimliği

net bilgim yok araştırmak gerek

13 Haziran 2011 09:53