ÜY
Soru Sahibi
5 Ağustos 2021 16:32

Merhab hocam

Hocam 11-12 yaşıma dair bir olay var cinsel oyun oynadık küçük 2 çocuğa birbirlerine dokunmalarini söyledik kendimi iğrenç hissediyorum hocam bu sapıklık midir bu taciz midir ya da bunun kafaya takılmaması mi gerekir ve bundan çocuklar etkilenir mi?

2 cevap
Cevaplar (2)
Uzm. Dr. Figen Karaceylan Çakmakçı
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Bence mutlaka yardım alın. Bu yapılan bir oyun olarak nitelendirilemez. İyi günler

25 Ağustos 2021 19:49
ÜY
Soru Sahibi

Ne olarak nitelendirilebilir ve dediğim gibi küçüktüm buna taciz mi denir ya da başka bir şey

25 Ağustos 2021 20:50
Uzm. Dr. Figen Karaceylan Çakmakçı
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

bir görüşme yapılmadan şu denir ya da bu denir gibi bir yorumda bulunmak o kadar zor ki? niyet önemli olan. asıl sorun sizin şu anda bu konunun zihninizi meşgul ediyor olması, aklınızdan çıkaramıyor olmanız ve bir uzman tarafından bir onaylanma bekliyor olmanız. en kısa sürede yardım almanızı öneririm. iyi günler

3 Eylül 2021 11:50