İy
Soru Sahibi
22 Haziran 2017 04:39

marcus gun

30 yaşındayım çok hafif göz kapağı düşüklüğü var fakat yemek yerken ve su içerken kayma oluyor sağ gözümde,marcuz gun hastalığı var! dünya gözde muayene olmuştum,pire için evi yakarsın dediler ve kesin çözümü yok dediler.göz kapagının kasları kesilip sonrasında kapak kaldırma ameliyatı ile tedavisi mümkün mü? birde çenemi sürekli oynatıp göz kapağımı sürekli çalıştırıyorum arada bir,kas kuvveti artıp düzelme ihtimali varmıdır? tesekkürler...

1 cevap
Cevaplar (1)

Sayın Yasin İnce Tanı ve tedavi ile ilgili size söylenenlere ilave edebileceğim ilave bilgi yok.Kas egzersizi ile düzelme ihtimali pek söz konusu değil..Ameliyat kararında kapakdaki oynama miktarı ve kozmetik sorun oluşturmasına göre karar verilebilir Selamlar

26 Temmuz 2017 15:47