aa
Soru Sahibi
11 Ekim 2013 14:32

mammografi raporu

meme parankimi tip c dens nodüler paterndedir.mamografik duyarlılık düşüktür.sol meme retroalar alanda en büyüğü 5 mm çapta birbirine komşu bir kaç adet nodüler opasite izlendi.US korelasyonu önerilir.her iki aksiller alanlarda bir kaç adet lenf nodu izlenmiştir. bu ne demek yardımcı olursanız sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Aysun Hanım geçmiş olsun bu bilgileri tek başına değerlendirmenin yetersiz olduğunu meme ultrasonogrfisiyle birlikte değerlendirilmesi gerektiğini söylüyor. Meme ultrasonografisi yaptırınız her şey açıklığa kavuşsun

11 Ekim 2013 18:21