AH
Soru Sahibi
10 Aralık 2016 10:53

Mama tercihi

Merhaba doktor bey , bebeğime sütüm yetersiz geliyor içerik yönünden hangi mama daha zengin golden goat mı töpfer mi , hangisini önerirsiniz

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Ümit Köse
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

sütün yetersizliği ve kilo alımı veya başka patolojik etkenler açısından mutlaka bir çocuk doktorunuza muayene olmanızı öneririm. bu konular muayene edilerek doktorla karşılıklı karar verilmeli. her iki mamada keçi sütü ile yapılmış iyi mamalar.

19 Aralık 2016 09:26
Uzm. Dr. Ümit Köse
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

öncelikle sütün yetersizliği açısından ya da başka bir patolojik durum açısından bir çocuk doktoruna muayene olmaNIZI öneririm. Bu konular muıayene sonrasında doktor ile karşılıklı karar verilmesi gereken konular. yoksa her iki mamada keçi sütü bazlı iyi mamalardır.

19 Aralık 2016 09:29