çf
Soru Sahibi
5 Ekim 2016 02:22

makat genişlemesi

merhaba hicran hanım benim bi sorum var be erkeğim ve anal ilişki yaşamıştım 10 yaşlarında öle çok önemli bir şey değildi ama ergenliğe girdiğimde anüsüme bir şeyler soktum ara sıra böle devam etti bir kaç yıl anüsüm genişledimi onu merak ediyorum size resim gönderebilr miyim doktara gidemiyorum utanıyorum çünkü cevap verirseniz seviniri

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Hicran Deniz
Dahiliye - İç Hastalıkları

Utanacak bir şey yok. Doktora başvurmanız gerekir. Geçmiş olsun.

4 Kasım 2016 11:55