ÇT
Soru Sahibi
20 Haziran 2017 22:17

Böbrek agrisi

Hocam merhaba.28 yaşındayım sol böbrek agrisi cekiyorm.Kan gazı tahlili oldum doktor bisey yok dedi. Urocare verdi mesaneyi temizlensn diye. Spot idrarda kreatin yüksek çıktı.Kan gazı tahlilinde O2hb 45, So2% 47 deger yaziyo. Annem diyaliz hastasi olduğu icin bende endişeleniyorum. Bu sonuclar normalmi hocam.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Hicran Deniz
Dahiliye - İç Hastalıkları

Sol böbrek ağrısı yakınmasında genellikle kan gazı bakmıyoruz. Veriler yorum yapmak için yetersiz. Geçmiş olsun diyorum.

8 Temmuz 2017 01:37