TA
Soru Sahibi
12 Haziran 2018 01:54

Lutfen yardimci olun

Merhaba hocam ben on aylik evliyim. 25 yasindayim gecen ay normal bi sekilde adet gordum. Alti gun surdu. Bitti. Sekiz gun sonra koyu kahve rengi leke geldi. Ve hemen ardindan adet oldum ve sekiz dokuz gun kadar surdu. Sonra bitti ama iki gun sonra tekrar adet oldum bazen kahve rengi leke bazen pembemsi kanama bazen normal kirmiz renkte kanama. Ve hala bitmedi onbes gundur adetim. Doktora gittim enfeksiyon dedi bazen enfeksiyonda kanama yapar dedi ama bu bildiginiz adet gibi. fitil ve hap verdi esiminde benimde kullanmami soyledi. Bes gundur kullaniyorum iki tane ilacim kaldi ama hala gecmis deil ayni yogunlukta devam ediyor. Artik halsizlik goz kararmasi uykusuzluk yorgunluk hali oldu bende. Zaten kanim cok dusuk kansizlik vardi. 45 kilo bir bayanim. Bana hic enfeksiyon gibi gelmiyor bildiginiz kanama. Sizce ne olabilir acaba lutfen yardimci olun bana

1 cevap
Cevaplar (1)

endometrit dediğimiz rahim içi duvarının enfeksiyonlarında benzer şekilde kanama olması mümkündür. halsizlik ve yorgunluk da geçirmiş olduğunuz enfeksiyona bağlı olabilir. mevcut tedavinize başlanalı ne kadar olduğunu bilmiyorum ancak şikayetlerinizde düzelme yoksa veya artış mevcutsa tedavinizi düzenleyen hekime tekrar başvurmanızı tavsiye ederim.

13 Haziran 2018 09:11