sy
Soru Sahibi
22 Ağustos 2017 11:09

lütfen cvp yazın

mrb hocam.ocak ayında burun kemiğindeki eğrilik için ameliyat oldum.aslındaa horlamak dışında bi sıkıntım yoktu.dr sonra ciddi sıkıntı yaratır dedi.burnumun ortasında bi delik oluşmuş.ve ameliyaattan beri geniz akıntısı ve burun tıkanıklığı ile hayatım zindana döndü.GAZZİANTEP de yaşıyorum.burda gittiğim prof bununla yaşamaya alışmalısın geçmez dedi.istanbulda bi profa gittim tedavi etti sıkıntım yarıya düştü aslında ama geçmedi. oluşan deliğin tıkanıklık yapmayacağını söledi.ameliyatın kulakdan kıkırdak alarak yapacağını söledi.sizin bi yazınızda bu deliğin tıkanıklık yapacağı yazıyordu.dikkatimi çakti.geniz akıntısındanda burun tıkanıklığındaanda kurtulmak istiyorum.bu mümkünmüdür.ankaraya gelmek istiyorum bana yazacağınız cevaba göre ameliyat olmak istiyorum.

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Ali Özdek
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

bu deliği ameliyatla kapatmak mümkün. dilediğiniz zaman randevu alarak gelebilirsiniz...

24 Ağustos 2017 00:20
sy
Soru Sahibi

hocam bu delik kapandığında geniz akıntım geçermi. şu an en büyük sıkıntım bu.ameliyattan korkuyorum.ama geniz akıntısı burun tıkanıklığı ve boğazımda balgam yapıyo. bunlar geçecekse ameliyat olmak istiyorum . nolur bana yardımcı olun.hani hemen gelmek istyorum ama muayyene olmak için en azından ama uzak şehir .gelince direkt ameliyat olmak istoyorum .nolur bana yardımcı olun.

28 Ağustos 2017 11:54
Prof. Dr. Ali Özdek
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

size yardımcı olmayı çok isterim. ama bunu internet üzerinden yapabileceğimi zannetmiyorum...

5 Eylül 2017 23:57