TO
Soru Sahibi
26 Şubat 2018 16:44

Lumbalizasyon ve adi maluliyet

İyi gunler. Ben TSK'da 15 yildir pilot olarak görev yapmaktayim. Geçen sene muayenede lumbalizasyon teshisi konuldu. Ama lumbago yazdilar. Normalde TSK saglik yönetmeliği gereği askeri ogrenci bile olamiyorum. Emekli olabilirmiyim? Olursam kacinci derece adi maluliyet olabilir?Teşekkur ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Mahmut Kömürcü
Ortopedi ve Travmatoloji , El Cerrahisi ve Mikrocerrahi

Geçmiş Olsun, Beyin cerrahisi ile uğraşan bir hekimin takibinde olmanız gerekir. Daha detaylı bilgi için iletişim bilgilerimize "www.mahmutkomurcu.com" üzerinden veya doktor sitesinden ulaşabilirsiniz. Selamlar, Not: Toplum sağlığı açısından bilgilendirme amacı ile bu cevap verilmiştir. Hasta hakkında tedavi önerilebilmesi, ancak hastanın ilgili doktor tarafından muayene edilmesi ile mümkündür.

17 Mart 2018 14:53