Kh
Soru Sahibi
27 Mart 2013 17:36

LOMBER BT

MERHABALAR HOCAM YAPILAN TETKİKTE L5-S1 intervertebral disk aralığında intervertebral daralma mevcuttur.Disk posterior konturu epidural yağplanları,dural sak ve dorsal kök ganglionları normaldir. GENEL AÇIKLAMA:L5-S1'de intervertebtral daralma. yazmaktadır .acaba durumum nedir.şimdiden çok teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Cüneyt Temiz
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Merhabalar Hamza bey Bu bt l5s1araliginda bir disk hernisi olma olasiligini soyluyor. Ama hastayi muayene etmeden ve mr ini gormeden daha ayrintili bir sey soyleyemem. Gecmis olsun

27 Mart 2013 20:22