26 Aralık 2018 16:20

Lenfoma tekrarlama riski var kilo vermesi

Yiğenim 16 yaşında lenfoma gecirdi.8 ay kemoterapi aldı şu an 18 yaş 95 kilo .onu size gelmek icin nasil ikna edebilirim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba....Kilo verme olarak değil de sağlıklı beslenmesi gerektiğini anlatmanız daha ikna edici olacaktır. Çünkü yeterli ve dengeli bir beslenme programı ayarlarsak emin olun diğer konu da çözülecektir.İsterseniz öncelikle bir ön görüşme ayarlayacağımızı o gün için beslenme programı yapmayacağımızı kendisine iletn. Bir de ben konuşayım.

17 Ocak 2019 11:52