SM
Soru Sahibi
6 Temmuz 2019 20:04

Lenf bezimi sivilcemi anlayamadim

Hocam iyi günler benim bir sorum olcaktim benim kulagımın arka bölümünde minik sivilcemi lenf bezimi anlayamadigim bisi cikti kasiyinca kasiniyo kulakta lenf bezi cikarmi hocam sac derisinde derisinde degil kulak meme yakın sizce sivilcemidir lenf bezimi hocam iyi günler diliyorum

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Selami Uzun
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Merhaba geçmiş olsun. Kulak çevresinde lenf bezesi vardır, enfeksiyon zamanı büyüyebilir evet. Kaşımayın derim ve bir kulak burun Boğaz ya da cildiye uzmanına görünmenizi tavsiye ederim

13 Temmuz 2019 19:30