ps
Soru Sahibi
16 Kasım 2013 22:47

lazer

mrb hocam ben kollarıma lazer yaptırıyorum ilk seansa gittim ve kollarım yara oldu kabuk bağladı ve soyuldu şimdi soyulan yerler beyaz duruyor. bu normalmi yine eski rengine dönücekmi.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. A. Demet Aşkın
Pratisyen Hekimlik

Yanık oluşmuş,öncelikle iz kalmadan geçer merak etmeyin kesinlikle diyebilirim.İkinci olarak söyleyeceğim akşamları skinoren krem sürün.Gündüzleri ise kollarınız güneş görmesin kesinlikle ve nemlendirici sürün.Bunları düzenli yaparsanız 3 ay sonra iz olmadan geçeceğini göreceksiniz.Selamlar.

3 Aralık 2013 11:14