SA
Soru Sahibi
8 Aralık 2020 13:05

L5 S1 Çift taraflı pars kırığı

Merhaba hocam. 40 gün önce düşmem neticesinde L5 S1 bölgesinde çift taraflı kırık oluştu. Bunu size sorduğumda 3 aylık korse ile sabit bir zaman geçirmem gerektiğini söylemiştiniz. Doktorumun ve sizin tavsiyeniz üzerine söylediklerinize uyarak dinlenmekteyim. Ancak geçirdiğim bu 40 günlük sürenin 35 günlük kısmını neredeyse hiç ağrım olmadan atlattim. Ancak son 5 gündür hiç olmayan ağrılarım başladı. Yatakta en ufak hareketimde, yataktan kalkarken anlık batma şeklinde ciddi ağrılarım başladı. Öncelikle size sormak istedim ne yapmam gerektiğini, çünkü doktora giderken bu bölgeyi oynatmak istemiyorum. Sizin söyleyeceklerinize göre hareket edeceğim. Saygılarımla.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. E. Onur Kulaksızoğlu
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Ahmet Bey, Bu ağrı beklenmedik birşey. Bu yüzden Hekim arkadaşım görmeli. Belki yeni filmler ister.

8 Aralık 2020 13:27