BZ
Soru Sahibi
27 Mayıs 2021 13:43

Kuyruk Sokumu Ağrıları

Merhaba doktor bey. Ben de son 1 yıldır kuyruk sokumundan dolayı oturamıyorum, hiçbir yerden çözüm bulamadığım için algoloji bölümüne gitmem önerildi. Sizin yanınıza gelmek istiyorum, hala şehir hastahanesinde misiniz? Randevusuz gelebilir miyiz?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Ahmet Yılmaz
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

Pazartesi ve çarşamba günü gelebilirsiniz, şehir hastanesi Geçmiş olsun

27 Mayıs 2021 16:51