EE
Soru Sahibi
25 Mart 2014 19:32

Kulak tıkanıklığı

Eylül ayından beri kulak tıkanıklığı yaşıyorum. Gittiğim ilk doktor sadece temizleyip, tıkanırsa yeniden gelmemi söyledi. 15 gün geçmeden yeniden tıkandı. Şubat ayından beri başka bir doktora gitmeye başladım. İlk önce gliserin kullanmamı istedi 4 gün sonra tekrar gittiğimde temizleyip, 'Siprogut %0,3 kulak damlası', 'mazejik' ve 'psovate losyon 25 ml' verdi. 10 gün sonra gittiğimde temizledi, egzama olduğunu söyledi. Losyonu kullanmaya devam etmemi söyledi. Bugün tekrar gittim. Kulağımda sadece hafif bir tıkanıklık hissettiğimi belirttim. Egzama ve basınç bozukluğu olduğunu söyledi. 'Cycladol', 'Klamoks BID 1000 mg', 'Rinoclenil nasal sprey' ve 'Klodamin oral sprey' verdi. Ayrıca önce verdiği losyonu da kullanmaya devam etmemi söyledi. Siz ne önerirsiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Kemal Uygur
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Sayın Erol, İşitme ve basınç testi yaptırmanızı öneririm. Geçmiş olsun.

28 Mart 2014 16:09