BC
Soru Sahibi
28 Nisan 2014 16:42

kulak ta saplanma tarzı ağrı başımı öne eğdiğimde ağrı

HOCAM BAŞIMI ÖNE EĞDİĞİM DE 3-4 GÜNDEN BERİ SOL KULAĞIMDA BAŞIMDA SANKİ TAM OLARAK BİLEMİYORUM AMA KULAĞIMDAN ŞÜPHELENİYORUM SAPLANMA ŞEKLİNDE AĞRI OLUYOR SADECE BAŞIMI ÖNE EĞDİĞİM DE ÖKSÜRDÜĞÜM DE IKINDIĞIM DA BEYNİM DE TÜMÖRMÜ VARDİYE KENDİ KENDİE KURGULAR YAPMAYA BAŞLADIM BEYİN TÜMÖRÜ BÖYLE BİR AĞRI YAPARMI ACABA SADECE SOL TARAFTA AĞRI OLUYOR CEVABINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER İYİ AKŞAMLAR

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Kemal Uygur
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Sayın Başdoğan, Yapmaz. KBB Hastalıkları uzmanına başvurmanızı öneririm. Geçmiş olsun

4 Mayıs 2014 20:09