TI
Soru Sahibi
28 Eylül 2019 21:55

kronik yara

Merhaba, izmirde yalniz yaşayan 84 yaşındaki annemin gogsunde başlayan zona yarası dermatologun verdiği tum ilaçları kullanmasına rağmen geçmedi, 6 hafta gecti yarası kapanmadi ve acı veriyor.Genel durumu gayet iyi, seker ve tansiyon ilaçlarını düzenli kullanır. Ne yapmamizi önerirsiniz? Nasıl bir tedavi uygulanmalı? Saygilar

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Cemalettin Ekmekcioğlu
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

ÖNCELİKLE GEÇMİŞ OLSUN. EVET TEDAVİSİ VAR. OZON TERAPİ UYGUNDUR, ANNENİZ İÇİN. AYRINTILI BİLGİ VE RANDEVU İÇİN *** *** ** YA DA *** *** ** NOLU TELEFONLARI ARAYABİLİRSİNİZ.

30 Eylül 2019 11:29