Sp
Soru Sahibi
13 Aralık 2020 19:34

Köpüklü varis tedavisi ameliyatsız varis tedavisi

Merhabalar Hocam, pandemi biraz hafiflesin bende ocak gibi size muayne olmak istiyorum. Sağ bacağımdaki varis icin doktorum ameliyat açılış art dedi ama ben olmadım ve çok az diz arkasında kılcal damar dışarı pıhtı var.yaklasik 4 yıldır köpük tedavisi yaptır.ak istiyorum ameliyat olmasam köpük tedavisi yaptiracam yine damar da dışarı vururmu varis coarabini hic giymedim. Birazda benim hatam. Varış çobanıyla acaba toplama sağlayabilirmişim. Avcılarda ikamet ediyorum.Bir kamu kurumunda çalışıyorum.Cok ayakta durmuyorum ama masa işi olduğu icin oturuyorum. Sağlıklı günler dilerim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Erol Kurç
Kalp Damar Cerrahisi

Merhaba Pınar hanım.Geçmiş olsun..Uyhun olduğunuz zaman gelirseniz muayene edip ne yapacağımıza karar veririz.Randevu için *** *** **..

14 Aralık 2020 10:45