.a
Soru Sahibi
4 Ekim 2021 00:27

köpek hastalıkları

hocam merhaba bir şey sormak istiyorum sağlık anksiyetem var ve çok tedirgin oluyorum bazen köpeğim var ve daha önce başıma gelmedi ama bahçeli evimiz var köpeğim bir fare yerse ona hastalık geçer mi onda hastalık yapmayan ama bizde onu öptüğümüzde hastalık yapan bir şey olabilir mi bugüne kadat denk geldiniz mi özellikle vebadan daha sonra diğer hastalıklardan korkuyorum köpeğimin fare yiyerek hastalanması veya bizi hasta etmesi mümkün mü insanların başına geliyor mu bu çok teşekkürler hocam çok sağ olun

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, hayvanlarsan insanlara geçen hastalıklar vardır ancak fareden size gelebilecek olan daha az tehlikelidir. Ancak yediği farenin geldiği yerler itibari ile hastalık taşıyıcı olabilir. Ancak bu hastalıklar tehlikeli değildir.

4 Ekim 2021 00:58