me
Soru Sahibi
23 Mayıs 2020 04:05

Konazol direnç

Hocam seboreik dermatit var. Konazol ve selyum şampuan kullanıyorum. Konazola direnç gelişmemesi için selyum bitene kadar hiç Konazol kullanmayayım. Selyum bitince konazola başlayayayım konazol bitene kadar kullanayım böylemi olsun ? Yoksa konazolu 2 haftada bir mi kullanayım? 2 haftada bir kullanıldığında direnç gelişirmi

1 cevap
Cevaplar (1)

Mantar şampuanları haftada bir kullanılır. Diğer banyolarda kepeğe karşı olan diğer şampuanlar kullanılmalıdır.

1 Haziran 2020 09:39