11 Ağustos 2015 18:00

kolrsterol

Menü (#*** *** **) SORU Musat TRAKTİ 57 YaşındaBolu / Emekli kolesterol Menü (#*** *** **) SORU Musa BAYRAKTAR57 YaşındaMardin / EmeklikolesterolMenü (#*** *** **) SORU Selim BAYRAKTAR56 YaşındaEdirne kolesterol Hocam saygılar son tahlilde HDL 46ldl143trig168tkol 184 hbac1 5.2 ldlyi düşünemiyorum 1yil evveldeaynii çıkmıştı ne yapacağını bilemiyorum geçen yılda aynı çıkmıştı diğerleri dusmus yuruyus ve beslenmeme dikkat ediyorum ne onerirsiniz kolesterol hapı veya niacine100mglik kullanayimmi eşimin hdl49ldl175trig190tkol226 sigara gunde10tane içiyor birakamiyorum tansiyon yok şeker yok benim prediyabetim var onerinize tesekkurker ne yapabiliriz yağ değerlerinden LDL hesabında yanlışlık yokmu eşimin değerleri tkol 226 hdl49 trig190 ldl175 bundada yanlış hesaplama varmı beni aydinlatirmisini

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Şenol Ongun
Aile Hekimliği

merhabalar,değerleriniz yaşınıza göre normal sınırlardadır.yanlış hesaplama yoktur.spor ve diyetinize dikkat ediniz.saygılarımla,geçmiş olsun...

11 Ağustos 2015 20:05