CF
Soru Sahibi
16 Kasım 2017 05:38

İlk gün koruma sağlar mi

Hocam merhaba arkadaşımda polikistik over sendromu vardı doktoru Yasmin yazmıştı düzeldi adeti.ama hapı bir senedir falan kullanmıyor.yarin da evlenecek.karninda şişkinlik hissediyor hasta olabilir.onun için yarın doğum kontrol hapını alsa ilişkiye girdiğinde hemen koruma sağlar mı

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Şenol Ongun
Aile Hekimliği

MERHABALAR,ÖNCELİKLE EVLİLİĞİNİZ HAYIRLI UĞURLU OLSUN.HAP KULLANMAYA BAŞLADIĞINIZ GÜNDEN İTİBAREN KORUNMA BAŞLAMIŞ OLACAKTIR.SAYGILARIMLA...

16 Kasım 2017 11:44