21 Haziran 2019 16:43

Kolonkanserı

Kolonkanserı Kolonkanserı saygılar esım kolon kanserı patolojı sonucu t3n1m0 alınan 20numuneden7sınde kanser hucresı goruldu bazı drlar 4kur kemoterapı lazım dedı bazısı8kur lazım gorusunuz nedir son gıtıgımız uzman21gundebir kur vereceğini tedavı6ay sürecek dedi ayrıca devamlı sabah aksam hap verecek bu durumda kaç kur yapmış olacak galiba hapları2kurmu saymış oluyor bize tıplam8kur yapacam dedi beni aydınlatırsanız sevinirim size guvendıgım için danıstım Gizle

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Erdinç Nayır
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Kolon kanserinde ameliyat sonrasındaki koruyucu kemoterapi 6 ay verilir. Bu kürler 21 günde bir olabilir veya 14 günde bir de olabilir.

17 Eylül 2019 14:34