21 Şubat 2021 17:21

kolesterolyuksekligi

Kolesterolyuksekligi Kolesterolyuksekligi Kolesterolyuksekligi Hocam saygilar esimin tahlilerini yaziyorum degerli ve tecrubeli bir uzman olarak gorusunuzu ogrenmek istiyorum tkol 278 hdl68 ldl200 trig 78 ldlyi dusuremiyoruz seker tansiyon yok beslenme oneriniz yokmu bimden aldigimiz tava yogurdu zararli olabilirmi ayrica hergun2ser yumurta yiyor buda yukseltmis olabilirmi hergun10yesıl ve siyah zeytin bir tatlı kadıgı tahin pekmez hetgun100mg aspirin iciyorum zarari varmı beslenme onerınıze tesekkur

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Erdinç Nayır
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Merhaba, Endokrinoloji uzmanına danışmalısınız. Benim alanım kanser üzerine. iyi günler

22 Şubat 2021 16:22