KM
Soru Sahibi
5 Temmuz 2023 21:49

Kolit

Merhaba hocam kaç senedir karın ağrısı çekiyorum gitmediğim doktor kalmadı fakat son dönemlerde çok arttı geçen gittiğim hastanede kolit dendi tomografide bu sefer özel bir hastaneye gidip kolonoskobi yaptırdım fakat orda öyle birşey yok dendi ama ağrılarım çok yediğimde hasımsızlık oluyor miğdem bulanıyor sol tarafımda şiddetli bir ağrı oluşuyor ne yapmam gerek acaba teşekkür ederim

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Can Türek
Genel Cerrahi

Tomografi ilaçlı ise onları görmek lazım

7 Temmuz 2023 10:41
KM
Soru Sahibi

Evet hocam ilaçlı kolon segmentlerinde duvar diffuz kalın olarak izlenmektedir yazıyor

7 Temmuz 2023 13:32
Op. Dr. Can Türek
Genel Cerrahi

filmi görmem lazım

8 Temmuz 2023 09:22