AM
Soru Sahibi
31 Aralık 2019 08:16

Kolesterolyukseklıgı

yuksrklıgo kolon kanserı Kolesterolyukseklıgı SORU Kolesterolyukseklıgı Kolesterol hocam saygilar son tahlilde hdl40 ldl140trig230tkol239 hbac15.25 ldlyi ve trigleseritim yuksek dusuremiyorum bunun icin oneriniz yokmu sabah 8zeytin birtatlikasigi tahinpekmez karisumu haf tafa3 yumurta yiyorum zarari varmi kolesterol hapi icmiyorum sersemlık unıtkanlık yaptıgı ocın kolesterol ilacı cemıyorum hergun30dakika yuruyorum baska ne yapayim degerli bir uzman olarak 10kilo fazlaligim var.haftada3kez omega3gunde1000mgıcıyorum bir Dr onemli sakıncası olurmu onerııze tesekurler benim son tahlilde kalsiyum 10d vitamini ise119 cıktı d vitaminini kestim ayrıca günde bir tatlı kaşığı hindistan cevizi yagı yiyorum zararı olurmu bitkisel onerınız yokmu eşim kolonlanserı ameliyat ve ardından kemo/gördü değerli bir uzman olarak koruyucu bitkisel tedavi pnerınız yokmu zerdacalı doğal olarak karabıberlr karıştırıp ocmedımı iyi yoksa karabıberlı zerdacal kapsül olarak onerırmısınız cevabınıza tesekkurlrt Gizle Gizle

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Betül Öztürk Günel
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Öncelikli onkoloji uzmanı ve dahiliye uzmanı bir meslektaşımın sizi muayene etmesi daha doğru olur, çok geçmiş olsun.

10 Şubat 2020 19:03