17 Mart 2014 17:19

kolesterol

Sorunuz: HOCAM SAYGILAR BEN GECEN YILLA KADAER ONERI UZERINE KEPEKLI EKMEK YIYORDUM HEMDE BOL KABIZLIGA VE KOLESTEROLA IYI GELIR DIYE AMA HEP FERRITIN DEGERIM 10LARDA CIKIYORDU KEPEKLIYI BIRAKINCA TAM BUGDAY YEYICEve 6ay ferrum hapı aldım 6AY ICINDE FERITIN 80LERE CIKTI BU KADARMI ETKILI TAM HEMOGRAM NORMAL CIKIYORDU BENI AYDINLATIRMISINZ EMILIM BOZUKLUGUNDAN OLABILIRMI LDL DEGERIM 143 GUNDE 1*5 SAAT TEMPOLU YURUMEME RAGMEM HDL 41LERDE CIKIYOR ACABA TIP KAYNAKLARINDA GUNDE YARIM SAATEN GAZLA HURUMENIN HDL VE LDLYE FAYDASI YOKMU BENDE BOSUNA KENDINI YORMAYAYIM TESEKKURLERTKOLL 219 HDL 41 TRIG 150 LDL 143

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Suzan Öztürk
Pratisyen Hekimlik

dahiliye uzmanına gidip neden ferritinin düşük oduğunun araştırılması gerekir .Yürümek sağlığa yararlıdır.

20 Mart 2014 18:39