3 Şubat 2014 14:55

KOLESTEROL

hocam saygılar evvelkı cevaplarınız ıcın tesekkurler hocam hergun omega3 ıhtıyacını gınde 1 tatlı kasıgı ogutulmus keten tohumu alıyorum kendımı ıyı hıısedıyorum acaba bunun bu dozda onemlı bır zararı olurmu sekerımede ıyı gelıyor hbac1 kontrol altında 5*8 hdl 41 ldl 143 tkol 219 trıg 150 keten tohumunun da buna bır katkısı olmazmı sımdıden tesekkurler baska onerınız yokmu gercekte prostata zararı varmı VOLUM 32CC PSA 1 AYRICA ILAC TEDAVISI OLUYORUM

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Hasan Gökhan Şentürk
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Doğal olarak aldığınız urunler ile çoğunlukla zarar olmaz. Ama mutlaka açık havada yürüyüş yapmak, diğer besin maddeleri de yeterli almak, vücudu sebze ağırlıklı besleyerek alkalide tutmak önemli.

3 Şubat 2014 15:08