TE
Soru Sahibi
18 Ağustos 2017 00:05

Kolda sislik

Iyi günler Hocam. 3 ay once benden huzursuz bacak icin kan alinmisti. Hemsire sag koluma igneyi batirdi ama kan cok az damla damla geldi. Beceremedi sanirim. Sol koluma batirdi ordan normal bir sekilde kan aldi. Kan alamadigi yerde hafif morluk ve buyuk bi sislik olustu. Morluk birkac haftada gecti ama 3 ay oldu kolum hala şiş. Ve bükülü şekilde tutamıyorum ağrı oluyor. Birsey tuttugum zaman asiri titriyor. Gecer diye bekliyorum ne yapmaliyim?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Mustafa Ertaş
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Bu nörolojik bir durum değil, bir damar cerrahi uzmanına (lenf dolaşım bozukluğu mu oldu diye) veya bir ortopedi uzmanına danışmalısınız

18 Ağustos 2017 06:49