İH
Soru Sahibi
25 Kasım 2020 07:19

Kol ve göğüste ağrı

Merhabalar hocam. 29 yaşındayım 1 haftadır nadiren olan sol göğüsümde batma hissi oluyor bu ağrı kısa ve nefes alırken şiddetli oluyor ayrıca ağrı ve baskı hissi neredeyse sürekli olabilcek şekilde sol koluma yayılmış durumda ama şiddetli bi ağrı değil kol ve omuzdaki ağrı. Stresli bi çalışma ortamım var bazen buna bağlıyorum ama tabi aklıma kalp hastalıklarıda geliyor. Yakın akraba ve ailede kalp rahatsızlığı yok. Ne yapmalıyım hocam

1 cevap
Cevaplar (1)

geçmiş olsun , öncellikle muayene olmanız lazım çünkü bazen mekanik ağrılar ( kalp dışı, kemik eklem ağrısı) da bu yaşlarda görülebilir .

28 Aralık 2020 21:03