hk
Soru Sahibi
3 Ocak 2023 18:40

kol ve bacaklarda uyuşma

sayın hocam ben 41 yaşımdayım daha önce belimden 3 kez fıtık amaliyatı oldum üçüncü amaliyatımda 2013 te belime platin takıldı.ama ağrılarım dahada arttıhocam ayağa kalkamıyorum 5 dakika dikelemiyorum bacaklarım ağrıyor uyuşuyor çabucak yoruluyorum akşamlarıda huzursuz bacak sendromundan uyuyamıyorum boynumda ağrıyor kollarım uyuşuyor bir bardak çayı zor kaldırıyorum içimde çayı dökme korkusu oluşuyor ellerim boşalıyor size MR sonuçlarımı yazıyorum açıklarsanız çok memnun olurum ....C5-6 diskinde dural keseye bası etkisi oluşturan dar kanala neden olan bulging izlenmiştir. C6-7 diskinde bilateral bulging izlenmiştir. ..L4-5 diskinde cerrahi materyal izlenmiştir. L4-5 diskinde dural keseye bası etkisi oluşturan dar kanala neden olan bulging izlenmiştir.  Lomber vertebralarda schmorl nodülü izlenmiştir.....Her iki frontotemporoparietal loblarda ağırlıklı olarak sentrum semiovale ve verteks düzeylerinde dağılım gösteren ve spesifik dağılım paterni izlenmeyen milimetrik ebatlı T2A FLAIR ağırlıklı sekanslarda hiperintens odaklar dikkati çekmiştir (nonspesifik?) hocam ne yapmalıyım gerekirse gelirim sizin yanınıza hayırlı günler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Semih Keskil
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Kemal bey efendim dilerseniz asistanımdan bir randevu alıp buyurun gelin de sizi detaylı şekilde değerlendirip, yardımcı olabileceğim bir yol var mı bakayım. Saygılar...

4 Ocak 2023 10:13