AY
Soru Sahibi
4 Eylül 2014 11:15

koksiks

Hocam Öncelikle Kolay gelsin Sizden ricam yardim edin Ben Askeri personelim spor yaparken kalcamin uzerine düştüm kuyruk sokumunu kirilmis ortopedi gittim simit felan felan kullan dediler kullandim fayda etmedi oda olmafi Anestezi bolumune gittim Lokal igne yedim gene gecmedi birdaha lokal igne yedim gene gecmedi 1 seneyi acti bu sıkıntı Lütfen yardim edin ne yapmam lazim ameliyat mi olmam lazim kemigi aldirayimmi riksli diyorlar oturamiyom yapamıyorum agridan ilacda kullandim fayda yoook Tek care sizsiniz yardim etin *** *** **

3 cevap
Cevaplar (3)
Prof. Dr. Hasan Tatari
Ortopedi ve Travmatoloji

Bu kadar zaman ağrı geçmediyse sanırım kemiği almaktan başka çare kalmamış.

5 Eylül 2014 16:24
AY
Soru Sahibi

Teşekkür ederim doktorum Ameliyat olunca eski halime dönermiyim iyi olurmu Zararları neler Riksli diyorlarda onun için duydugum iyi ameliyat olmazsa büyük abtestimizi tutamazmışız felan diyorlar Allah korusun napmam lazım ???

7 Eylül 2014 02:02
Prof. Dr. Hasan Tatari
Ortopedi ve Travmatoloji

Doğru. Hemen altından barsağın son kısmı geçiyor. Her ameliyatın riskleri var tabii ki.

8 Eylül 2014 11:05
AY
Soru Sahibi

Hocamm Kemiği Aldirdim Tam 3 Ay önce Ama gene oturamiyorum batiyor. Gececekmi Bu İşkence Yalvarrim güzel bir şekilde bilgilendirirseniz Araştirmama ragmen 2. Kisiden duydum onlarda boyle olmus amaliyattan 1 sene sonra geciyormuş Benimkide geçermi?

14 Mart 2015 14:59
Prof. Dr. Hasan Tatari
Ortopedi ve Travmatoloji

Geçmesi uzun sürebilir. Yeter ki nedeni o olsun.

16 Mart 2015 13:44