DA
Soru Sahibi
2 Temmuz 2021 01:28

Kök hücre tedavisi

Merhaba hocam.2005 yılında gatada sağ tibia proksimal grevtleme ameliyatı oldum.2007 de jandarma hastanesinde menüsküs ameliyatı oldum.2008 de yine sağ diz kapağı üstünden ateş li silah yaralanması yaşadım. 2017 de yine menüsküs ameliyati oldum aynı dizden.yani dizde hasar çok .prp tedavisi oldum iki yıl .gerek tayin gerekse pandemi nedeniyle ve görev yoğunluğundan prp ye iki yıldır gidemedim.simdi tekrar ağrı başladı kıkırdak ta erime olduğu söylenmişti.yaptigim araştırma neticesinde tek kurtuluşun kök hücre olduğu nu düşünmek teyim.isim gereği spor yapıyorum.yasim 44 . Kök hücre tedavisi ni tavsiye ediyor musunuz.bide maliyeti ne kadardır teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Mahmut Kömürcü
Ortopedi ve Travmatoloji , El Cerrahisi ve Mikrocerrahi

Geçmiş Olsun tetkiklerle birlikte fiziki muayene bulguları önemli sizi görüp muayene ettikten sonra kara vermek daha doğru olur. Bizim gibi diz cerrahisi ile uğraşan bir hekimin takibinde olmanız gerekir. Daha detaylı bilgi için iletişim bilgilerimize kendi ad ve soyadıma ait web sayfamız üzerinden veya doktor sitesinden ulaşabilirsiniz. Selamlar, Not:Toplum sağlığı açısından bilgilendirme amacı ile bu cevap verilmiştir. Hasta hakkında tedavi önerilebilmesi, ancak hastanın ilgili doktor tarafından muayene edilmesi ile mümkündür.

6 Temmuz 2021 11:05