af
Soru Sahibi
25 Eylül 2017 14:51

kizlik zari

merhaba , masturbasyon yapdrum tazikli suyla,masturbasyondan snra dusumu aldim ciktim aradan 5 10 dakika gecti snra hafif bi sizlama hissettim kasiklarmda ve birden bi akinti hissettim baktigimdada hafif kahve ve kirmizi kan ve akinti geldi adet donemimden 2 hafta snraydi , herhangi bi elle temas olmadi kizlik zarim bozulmus mudur yada zarar gormus olabilir mi

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Aynur Erşahin
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kızlık zarı bahsettiğiniz şekilde zarar görmez ama yine de muayene öneririrm. Sevgiler

1 Ekim 2017 15:31