ÇE
Soru Sahibi
11 Ocak 2022 23:00

Kızlık zarı

Merhaba hocam, erkek arkadaşımla 1 ocakta ayakta kıyafet üzerinden sürtündük. Eliyle klitorise mastürbasyon da yaptı. Aynı zamanda çıplak şekilde bastırdı ama bende kıyafet vardı. (İç çamaşırı, çorap,etek) Benim de regl dönemim yaklaşmıştı, regl olmayı bekliyordum. Önceki regl günümün başlangıcı 30 Kasım. Olaydan sonra çamaşırımda hafif kırmızı renkte kahverengi çamurumsu leke gördüm. Reglim o gün başladı. Bu leke reglden kaynaklı mıdır? Her ikimiz de ayaktayken sürtünme ve baskıyla kızlık bozulabilir mi?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Mehmet Ali Ceylan Erden
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Tarif ediyorsunuz ancak bir teşhis koymak zor şüpheniz varsa muayene olmanız uygun olur

12 Ocak 2022 03:14
Prof. Dr. Mehmet Ali Ceylan Erden
Kadın Hastalıkları ve Doğum

A

12 Ocak 2022 09:35