gf
Soru Sahibi
8 Aralık 2013 00:57

kızım var altını ıslatıyor

6,5 yaşında kızım var okulda, gece uyurken genelde altına kaçırıyor. idrarı çok kokuyor o bölgede hep kızarıklık oluyor. sık idrara çıkıyor dr götürdüm mınırın diye bi ilaç verdi yarım kullanıyoruz 3 kutu kullanacak dedi çok üzülüyor ne yapmamızı önerirsiniz. çok teşekkür ediyoruz

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Orhan Ziylan
Üroloji , Çocuk Ürolojisi

Sayın Güçlü, Kızınızın sorunu sadece gece altını ıslatma ise kullandığınız ilaç uygun olur fakat dozu tam anlayamadım. Eğer kızınızın gündüz de bir iki damla bile olsa alt ıslatması, sıkışarak tuvalete zor yetişme sıkıntısı oluyorsa farklı tedavi şekilleri uygulamak gerekir.

8 Aralık 2013 20:31