EZ
Soru Sahibi
27 Mart 2018 08:06

Kızım okulda sorun yaşıyor

Merhaba sedat bey benim 8 yaşında bir kızım var okulda sıkıntı yaşıyoruz arkadaşları tarafindan dışlanıyor ve dersleri de iyi değil.ne yapmanızı tavsiye edersiniz. Şimdiden teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

bu sorunların altında yatan neyse ona bakılmalı. özgül öğrenme güçlüğünden, guatr az çalışmasına, zeka ve uyum sorunlarından okulda ki bir sıkıntıya kadar herşey neden olabilir.. rehber öğretmen ve aile hekiminizle başlayın ve hiçbir formu tahlil ve incelemeyi atmayın. çözüm olmaz ise çocuk psikiyatrisi ulaşamaz iseniz erişkin psikiyatrisi uzmanın dan yardım alabilirsiniz. geçmiş olsun saygılarımla.

27 Mart 2018 10:48