TG
Soru Sahibi
22 Nisan 2018 17:22

3 yasindaki cocugum huysuz

Sevgili hocam mrblar. Hocam 3 yasinda oglum var ve 4.bucuk aylikta bi oglum var.. hocam 3 yasindaki oglumun huylari degisti.. babaannesi dedesiyle ayni bahcenin icinde yasiyoruz.. devamli nene diye kendini yiyip bitorio halbuki devamli nenesini dedesini goruyo. Bazen evde olmuyorlar basliyo babasiyla beni tehdit etmeye beni neneme gotursunler diye. Yemekten bile kesildi artik devamli agliyo. Cok yorulduk hocam ne olur yardimci olun ne yapicamizi bilmiyoruz.

1 cevap
Cevaplar (1)

gül hanım. temel bazı testler ve baba ile görüşme sonrası karar verilmeli. en kısa zamanda yardım alın. çözülebilecek sorunların uzaması yeni sorunlar yaratıyor. geçmiş olsun

24 Nisan 2018 12:26