UA
Soru Sahibi
3 Kasım 2018 22:10

Kitap okurken olayları zihinde canlandırmada zorlanma

Merhabalar Sema Hanım, ben yaklaşık 4-5 aydır kitap okurken kitapta geçen olayları zihnimde canlandırmakta zorlanıyorum. Eskiden böyle bir sorunum yoktu kitap okurken olaylar zihnimden adeta film izler gibi akıyordu fakat şu an kitapta geçen olayları zihnimde canlandırabilmek için beynimi yormam gerekiyor. Bu durum benim çok canımı sıkıyor sizce bu durum niçin meydana geldi? Bu durumdan kurtulmak için ne yapmalıyım ve geçici bir şey midir? Şimdiden teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Selamlar öncelikle bu konunun psikolojik ya da nörolojik bir sorun olup olmadığını anlamak için öncelikle nöroloji uzmanı tarafından değerlendirilmenizde fayda var geçmiş olsun

9 Kasım 2018 08:44