bb
Soru Sahibi
28 Aralık 2013 09:25

kış deprsyonu

merhabalar bende 3 senedir tekrarlayan mevsimsel depresyon var 4 aydır cipralex 20 mg kullandım fakat etkisini görmedim şimdi ise doktorum 40mg citol önerdi sizce nasıl bir karar lütfen ayrıntılı cevaplayabilir misiniz

1 cevap
Cevaplar (1)

Citol ve cipralex arasında çok büyük fark yok. Burada önemli nokta dozun artırılmış olması ki kullanılan ilacın maximum etkin dozuna çıkmak genelde ilk yapılması önerilen şeydir. O nedenle bir süre bu dozda ilaca devam edip sonucu görmek uygun olacaktır.

6 Ocak 2014 11:41