d
Soru Sahibi
17 Ocak 2014 18:36

çekingen mi yoksa öğrenme geriliği mi

merhaba benim 25 yaşında kuzenim var hiç arkadaşı yok ama benim asıl sorum birisi soru sordugunda geç cevap veriyor bazen hiç yanıt vermiyor bir şeyi yap dedigimde ne yapacagını tekrar tekrar soruyor örneyin ygs sınavına kayıt yaptırıcaktı bankaya parayı yatırmış fakat okul 4.30 da kapanacaktı tam o saatte gitmiş öğretmen kayıt bitti demiş kuzenim ben parayı yatırdım birşey yapamazmısınız diye sormamış bile anlıcanız sürekli bizim birşeyler söylememizi bekliyor kendisi karar veremiyor bu çekingenliginden mi yoksa öğrenme güçlügü yada zeka geriliği olabilirmi bu gün doktora gitti ve bu şikayetlere karşı prozac kapsül verdi.teşekürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Böyle bir durumun nedenlerini anlamak hastayı bir süre takip etmeyi gerektirecektir. Anlattıklarınızın önemli olduğunu ve değerlendirmeyi hak ettiğini söyleyebilirim.

23 Ocak 2014 13:52