bf
Soru Sahibi
29 Mart 2014 21:40

Kilo vermeyle saç dökülmesi

Merhaba doktor hanım,saçımda çok fazla dökülme ve farkedilebilir derece incelme var.Geçen yaz 3 ayda 11 kilo verdim ancak düzenli beslenip spor yaptım.Kan tahlilleri yaptırdım ve değerlerimin hepsi sağlıklı görünüyor.Doktor bana benexol, zinco tablet verdi.Benexolü ve 2 kutu zincoyu bitirdim,3 ayı geçti ama saç dökülmem hala durmadı.Dökülen saçlarımın ucunda beyaz bir nokta geliyor ve 5 cmlik saçlar bile dökülüyor.Ne yapmam lazım?Biotin kullansam fayda eder mi? Ayrıca saçlarımı kaşıyınca tırnaklarımın içi beyaz bir şeyle doluyor.

1 cevap
Cevaplar (1)

Dermatoloji muayenesi öneriyorum + Seboreik dermatit olabilir saçlı derinizde

3 Mayıs 2014 18:30