an
Soru Sahibi
1 Eylül 2017 20:06

kilo vermek

Boyum 1.70 kilom 77 yasim 14 kilo vermek istiyorum yardimci olurmusunuz. Torunum icin soruyorum Almanyada kaliyoruz

1 cevap
Cevaplar (1)

Öncelikle bizim için kilodanın daha ziyade yağ önemlidir. .. çünkü yağ dediğimiz adipoz doku dışa gelince görüntümüzü alırken içe gelince sağlığımızi alır. .. Kalp krizi iç yaglanmanin bir sonucudur. Felç iç yaglanmanin bir sonucudur Bazı kanser türleri iç yaglanmanin bir sonucudur. ..Yaglardan kurtulmak için klinigimizi arayarak bilgi alabilirsiniz

11 Ekim 2017 10:28