Kb
Soru Sahibi
29 Mayıs 2012 04:25

kilo sorunum var umarım yardımcı olursunuz?

merhaba hocam ismim bülent.32 yaşındayım Adıyamanda yaşıyorum yaklaşık 5 yıldır kilo sorunum var yada en azından ben öyle sanıyorum.Boyum 191 kilom 123 ne yaptıysam bu kiloyu veremedim.Adıyamanda diyetisyen olmadığı için ne yapacağımı bilemiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim iyi günler.....

1 cevap
Cevaplar (1)

merhaba bülent bey ideal kilonuz 85-90 civarında olmalı öncelikle bir endokrin veya dahiliye polikliniğine giderek gereken tetkikleri yaptırınız sonucu burdan paylaşabillirsiniz yardımcı olmaya çalışırım geçmiş olsun

29 Mayıs 2012 09:45