KF
Soru Sahibi
20 Temmuz 2020 18:52

Kilo sorunu

Hocam merhaba 42 yaşındayım ve 97 kıloyum şu an. Bunda iki yıl önce 119 kiloydum ve 47 kilo vermistim diyetle. Ancak hem istediğim kiloya yine de tam düşememiştim ge vücut direnmeye başlayınca ve gram oynamamaya başlayınca diyetlerden çok bunalıp artık biraz yemeye başlayınca geri almaya başladım. Tabi pandemi de etken oldu buna. Ben en sağlıklı ameliyatla 60 kiloya düşmek istiyorum bana bilgi ve fiyat hakkında yardımcı olurmusunuz

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun, obezite ameliyatı son tercih olmalı, BMI 40 ın üzerinde ise ameliyat olabilrsiniz. Fiyat için web sayfamdaki iletişim numarasından asistanıma ulaşabilirsin. bahadirege.com

23 Temmuz 2020 13:20