ea
Soru Sahibi
7 Mart 2016 22:39

kilo problemleri

iyi günler.arkadaşım zayıflıgından dolayı hastaneye gitmişti calcimax d3 kullanmış ve şimdi bi şikayeti kalmadı istedigi kiloya ulastı ama ben bir türlü kilo alamıyorum acaba bende kullansam kilo alırmıyım veya başka ilaç tavsiyeniz varmı. bu haplar kilo aldırıyormu yoksa iştah açıcı hap mı? yardımcı olursanız sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba böyle internet üzerinden degerlendirmek doğru değil. Hastanede bi takım testler yapıp görmek gerek sonuçlara göre de reçete verilecek ise verilir ve kilo almanıza yardimci bi beslenme planı hazırlanır İyi günler

10 Mart 2016 18:11